Reitingai

LGIO EŽERE VARŽYBOSE DALYVAUJANČIŲ KOMANDŲ REITINGŲ LENTELĖ 2001-2015 METAI

1 Renmar Lietuva 91,79
2 Gelmės valdovai Lietuva 70,7
3 Usatyj Karpuša Rusija 56,21
4 Forta Lietuva 43,56
5 Varėnis Lietuva 43,11
6 Gariūnai Verslo Parkas Lietuva 32,27
7 Pro Carpius Lietuva 27,84
8 Žaibas Lietuva 25,15
9 Gars Lietuva 24,74
10 Region 39 Rusija 22,44
11 Carper Rusija 21,05
12 Kionig Carp Rusija 16,76
13 I&R Lietuva 15,77
14 ADD Team Lietuva 14,78
15 Rybačiok Ukraina 13,81
16 Laukinis Karpis Lietuva 13,77
17 Fanatikai XXL Lietuva 13,74
18 Svan Rusija 13,47
19 Ūdra Lietuva 13,41
20 ABS Rusija 13,39
21 Paliūtis Lietuva 13,16
22 Premudrij Peskar Rusija 13,03
23 BH Team Lietuva 12,76
24 Romada Lietuva 12,75
25 Aukso Žvynas Lietuva 12,02
26 Inferno Lietuva 11,93
27 Pelekas Lietuva 11,44
28 Fiška Ukraina 11,23
29 Memel Carp Lietuva 10,93
30 Miškiniai Lietuva 9,99
31 Valerki Rusija 9,74
32 Medkov Baltarusija 8,57
33 M&K&N Lietuva 8,32
34 Barbusi Latvija 7,65
35 Maxima Rusija 6,89
36 Monstr Carp Rusija 6,68
37 BKK Sirius Baltarusija 6,53
38 Laikas žvejoti Lietuva 6,51
39 Mortar Akmenė Lietuva 4,73
40 Ervinas & Mantas Lietuva 5,77
41 Fish Carp Rusija 5,75
42 Kaliningradskij Karpovyj Klub Rusija 5,56
43 Pelzer Lietuva 5,5
44 VAD-o studija Lietuva 5,2
45 50 LB Rusija 5,05
46 Dirvinta Lietuva 4,65
47 Į sveikatą Lietuva 4,43
48 Vaka Rusija 4,26
49 Carp Classic Lietuva 3,8
50 Alex Baits Lietuva 3,76
51 5 LB Rusija 3,73
52 Salmo Carp Latvija 3,65
53 Trauk Žuvi LT Lietuva 3,64
54 Taman Rusija 3,49
55 MS Team Lietuva 3,44
56 LB CARP Baltarusija 3,28
57 Brada Lietuva 3,26
58 Gelmių Šernai Lietuva 3,24
59 Zalatoj Karp Rusija 3,23
60 Siprak Lietuva 3,22
61 Ader Carp Lenkija 3,2
62 Royal Carp Latvija 3,1
63 Studentai Lietuva 3,03
64 JAAD Lietuva 2,88
65 M-V Latvija 2,86
66 CC Moore LT Lietuva 2,85
67 Most Carp Rusija 2,79
68 Swedcarp Lietuva 2,71
69 Salmo Team Lietuva 2,69
70 3D Latvija 2,64
71 Old Ghost Rusija 2,53
72 A & V Lietuva 2,49
73 Karpis Lietuva 2,4
74 Deepex Lietuva 2,29
75 V&M Anglija 2,29
76 Dream Carp Lietuva 2,29
77 Fond Latvija 2,23
78 Žūklys Dynamite Lietuva 2,1
79 Avtoperevoz Baltarusija 2,07
80 Amber Carp Latvija 1,94
81 Golfstrym Rusija 1,86
82 Broliai rankelės Lietuva 1,86
83 M & M Lietuva 1,8
84 Karpych Baltarusija 1,75
85 Carp System Kroatija 1,74
86 Metelica Rusija 1,71
87 Rybackoe Sciastje Rusija 1,71
88 Fanatikai Lietuva 1,7
89 Sazanas Lietuva 1,55
90 Carp Hunters Lietuva 1,48
91 AFD Baltarusija 1,43
92 Astrachanočka Latvija 1,35
93 Consept Carp Latvija 1,13
94 Lieruva Lietuva 1,11
95 Fuks Vokietija 1,06
96 Vinipūkas Lietuva 1,02
97 Tandem A Lietuva 0,94
98 Gulisman Rusija 0,94
99 Evroliuks Rusija 0,94
100 Premium Latvija 0,88
101 Charkov Ukraina 0,83
102 Carp Life 39 Rusija 0,8
103 Piligrim Ukraina 0,8
104 Dream Team Kroatija 0,66
105 Stadis Rusija 0,66
106 Costa de Ambar Lietuva 0,61
107 Ružik Team Lietuva 0,6
108 Nirvana Lietuva 0,58
109 Carp 4 fun Lietuva 0,57
110 Skard Rusija 0,53
111 Starbaits LT Lietuva 0,4
112 Veseliba Latvija 0,4
113 Hortica Ukraina 0,4
114 Przemecki PL Lenkija 0,4
115 Mcdonalds Rusija 0,4
116 Santana Lietuva 0,4
117 Almeida Lietuva 0,4
118 Rainbow Carp Latvija 0,4
119 Ramazoti Vokietija 0,4
120 Pasaule Latvija 0,38
121 JM Carp Lietuva 0,38
122 Big Fish Rusija 0,38
123 Ateitis Lietuva 0,38
124 Med Carp Rusija 0,3
125 Gross Master Rusija 0,26
126 Argulius Rusija 0,26
127 Carp LT Lietuva 0,26
128 Gumunkul Lietuva 0,24
129 Žvejo Takas Lietuva 0,24
130 Kirtis Lietuva 0,24
131 Svingeris Lietuva 0,24
132 Naujokai Lietuva 0,2
133 DTP & K Rusija 0,2
134 Construction partners Lietuva 0,2

Kaip skaičiuojami reitingo taškai:
Pagauta konkrečios komandos žuvų svoris ir bendrai visų komandų pagautų žuvų svorio santykis x komandų skaičius x 100% x K = Reitingo taškai.
Jei komanda nepagauna įskaitinių žuvų, ji gauna taškus pagal formulę 0,2 x K
K- varžybų sudėtingumo koeficientas, jis gali būti nuo 1 iki 2. Konkrečiai nustatomas kiekvienom varžybom pagal dalyvaujančių komandų kiekį, pagal jų meistriškumą bei patirtį, ar tai yra tarptautinės varžybos ar tai tik vietinės reikšmės.