Dalyvavimas kitų organizacijų veikloje

Dalyvavimas kitose organizacijose

2009.12.05d. Stockerau(Austrija) vyko kasmetinė paroda carp-expo 2009 ir International Carp Fishing Association (ICFA) narių susirinkimas.Trumpai pristatysiu organizacijos planus ateičiai:

-renovuoti tinklapį;
-organizuoti kasmetines ICFA varžybas sekančiai:2010m-international carp masters,Rumunija,organizatorius Kurt Grabmayer,2011m-World cup,JAV,organizatorius David Moore,2012m-neapspręsta.
-kas keturi metai organizuoti Pasaulio Čempionatą,kiekviena šalis turės pravesti kvalifikacinį turnyrą,-organizuoja šalis reprezentuojantys asmenys;
Artimiausių varžybų taisyklės ir reglamentas www.icmevent.com.Šiom varžybom kvotos dar netaikomos,galima registruotis patiems arba per mane(asmuo reprezentuojantis šalį).Skambinkite,rašykite,klauskite apie ICFA ir jos vykdomą veiklą:renmar@delfi.lt,+37068786929 Renaldas Marčiukaitis.
Dar keletas nuotraukų iš carp expo 2009.

 

2004.12.04d. Austrijos mieste Stockerau susirinko žymiausi kiekvienos pasaulio valstybės karpininkai ir susvieniję įkūrė Tarptautinę Karpininkų Asociaciją (The International Carp Fishing Association), sutrumpintai I.C.F.A. Metais vėliau įstojo į šios asociacijos narius Lietuvos ir  Rusijos atstovai, už kuriuos laidavo ir rekomendavo kitų šalių asociacijos nariai. Norime supažindinti Jus su asmenimis, reprezentuojančiais savo šalį šioje asociacijoje. Jie yra atsakingi už savo šalies komandų dalyvavimą I.C.F.A organizuojamuose renginiuose, didžiausių karpinių žuvų rūšių (žvynuotasis, veidrodinis, plikasis karpis, baltasis amūras), pagautų toje šalyje, rekordų pristatymą (nuotraukos su aprašymu). Kiekvienais metais gruodžio mėnesio pirmą savaitgalį Stockerau mieste, Austrijoje, Kurt Grabmayer organizuoja parodą Carp Euro, kurios metu įvyksta I.C.F.A narių susirinkimas.

Rob Hughes (chair) England
David Moore USA
Kurt Grabmayer Austria
Jurgen Becker Germany
Christian Scholtt Hungary
Ronnie De Groote Belgium
Ardy Veltkamp Holland
Phillippe Lagabbe France
Robert Raduta Romania
Gennady Medvedev Ukraina
Ilia Aizikovitch Latvia
Przemek Sydor Poland
Jurij Begalov Russia
Renaldas Marčiukaitis Lithuania
Martin Davidson South Africa
Jova Nedeljkovic Serbia