Gamta negyvena nei praeitimi, nei ateitimi: ji – amžina dabartis

Mūsų istorija

1999 metais buvo įkurtas pirmasis Lietuvoje klubas, vienijantis žvejus, žvejojančius didžiuosius karpius ir buvo pavadintas Visuomeninis žvejų klubas „KARPIS“.
Pagrindiniai klubo tikslai yra populiarinti karpių žūklę, žūklės kultūrą ir tradicijas Lietuvoje, propaguoti gamtosaugos idėjas, rengti žūklės varžybas ir garbingai atstovauti komandą, klubą ir savo šalį aukščiausio rango varžybose Lietuvoje ir užsienyje. Tiems tikslams įgyvendinti klubas išsinuomojo Ilgio ežerą, Druskininkų savivaldybėje, Grūto kaime. Vėliau, nuo 2006 metų, ežero nuoma mėgėjiškai žūklei buvo pakeista į leidimą naudoti žūklės plotus, o nuo 2008 metų įgavo statusą licencinės žūklės organizavimui mėgėjiškos žūklės įrankiais ir būdais. Daugiamečio klubo darbo dėka Ilgio ežeras tapo karpininkų „meka“. Kiekvienais metis klubas organizuoja dvejas tarptautines varžybas, tai „Ilgis Carp Cup“ ir „Club Cup“ ir vienerias kartu su Maskvos karpininkų klubu „MKK taurė“ arba su Lietuvos karpininkų asociacija LKA.

NAUJIENOS GYVAI

Pradžia ežero truputi į vakarą sujudejo 👍 ...

21 hours ago

Team - Renmar - Baits

Po nakties keletui komandu pavyko atsidaryti savo sąskaita. Visi dirba toliau ir bando kovoti su šaltu bei stipriu šiaurės vėju 💪 ...

Rytinis protokolas, varžybos po truputi įsibėgėja 👍 ...

4 days ago

Team - Renmar - Baits

Jau už kelių dienų startuos varžybos Ilgio ežere ‘Club Cup 2020’. Taurės ir prizai jau paruošti. Renmar Baits iš savo pusės skyrė 170kg įvairių pelečių! ...

Jau už kelių dienų startuos varžybos Ilgio ežere ‘Club Cup 2020’. Taurės ir prizai jau paruošti. Renmar Baits iš savo pusės skyrė 170kg įvairių pelečių!

Karpininkų asociacijaPristatome 2020 metų Lietuvos karpių žūklės čempionato rėmėją Renmar Baits!

Renmar Baits yra vienas iš prekinių ženklų, kuriuos gamina R. Marčiukaičio individuali veikla. Rinkoje jau 10-ti metai, tačiau gamybos pradmenys yra gerokai gilesni. Produktus ir informaciją apie juos galima rasti www.renmarbaits.lt. Pagrindinė šio prekinio ženklo specializacija - jaukai ir masalai rekreacinei žūklei. Ypač daug dirbame ir esame lyderiai karpinės žūklės varžyboms skirtų jaukų gamyboje bei trofėjinių žuvų gaudyme.
7-is kartus esame apdovanoti “metų boilio” rinkimuose. Esame vieninteliai jaukų gamintojai Lietuvoje, eilę metų dalyvaujantys tarptautinėse parodose užsienyje, bei daugybėje tarptautinėse karpininkų varžybose. Taip pat esame vieninteliai Lietuvos gamintojai, gaminantys ir tiekiantys į rinką specializuotus karpių žūklei pilnaverčius jaukus ir masalus, turintys teisę dirbti su tam skirtais ingredientais, turintys veterinarinius patvirtinimus bei esantys registruotais pašarų gamintojais. O svarbiausia kuo skiriamės nuo kitų - ši veikla mums yra ne tik darbas, bet ir gyvenimo būdas!
Keletas įdomių faktų apie mus:
Vien mūsų komanda yra 16 kartų laimėjusi Big Fish titulą tarptautinėse varžybose mūsų jaukų pagalba.
Kai kuriose tarptautinėse varžybose ne mažiau nei 70% dalyvių pasitiki Renmar Baits jaukais.
Mes vien tik išsvajotame Sumbare (Kroatija) esame dalyvavę varžybose ir tikslinėse žūklės sesijose jau 50 kartų!...
...

Load more