Gamta negyvena nei praeitimi, nei ateitimi: ji – amžina dabartis

Mūsų istorija

1999 metais buvo įkurtas pirmasis Lietuvoje klubas, vienijantis žvejus, žvejojančius didžiuosius karpius ir buvo pavadintas Visuomeninis žvejų klubas „KARPIS“.
Pagrindiniai klubo tikslai yra populiarinti karpių žūklę, žūklės kultūrą ir tradicijas Lietuvoje, propaguoti gamtosaugos idėjas, rengti žūklės varžybas ir garbingai atstovauti komandą, klubą ir savo šalį aukščiausio rango varžybose Lietuvoje ir užsienyje. Tiems tikslams įgyvendinti klubas išsinuomojo Ilgio ežerą, Druskininkų savivaldybėje, Grūto kaime. Vėliau, nuo 2006 metų, ežero nuoma mėgėjiškai žūklei buvo pakeista į leidimą naudoti žūklės plotus, o nuo 2008 metų įgavo statusą licencinės žūklės organizavimui mėgėjiškos žūklės įrankiais ir būdais. Daugiamečio klubo darbo dėka Ilgio ežeras tapo karpininkų „meka“. Kiekvienais metis klubas organizuoja dvejas tarptautines varžybas, tai „Ilgis Carp Cup“ ir „Club Cup“ ir vienerias kartu su Maskvos karpininkų klubu „MKK taurė“ arba su Lietuvos karpininkų asociacija LKA.

NAUJIENOS GYVAI

1 day ago

Renmar Baits

Oficialiai tai yra Ilgio ežero rekordas 25,4kg 💪
#renmarbaits
...

Oficialiai tai yra Ilgio ežero rekordas 25,4kg 💪
#renmarbaits

2 days ago

Renmar Baits

Dar pora gražiu egzempliorių. Pirmasis 20,6kg #RenmarBaits ...

Dar pora gražiu egzempliorių. Pirmasis 20,6kg #RenmarBaitsImage attachment

2 days ago

Renmar Baits

Draugo iš Latvijos pirmas karpis pagautas ant zig-rig sistemos svėrė 20.2kg 💪
#renmarbaits
...

Draugo iš Latvijos pirmas karpis pagautas ant zig-rig sistemos svėrė 20.2kg 💪
#renmarbaitsImage attachment

5 days ago

Renmar Baits

Labai smagi žūklė. Pirmą kartą nuo gegužės mėnesio pradžios žvejojau be zig-rig’o todėl buvo daug laisvo laiko pasigrožėti rudeniška gamta, pabendrauti su kitais žvejais.....Ežeras šiuo metu labai gyvas, daug šuolių daug rausimų visame ežere. Didžioji dalis ežero turėjo kibimų ir ne po vieną.
#renmarbaits
Dominykas Marčiukaitis
Andrius Būdelis
...

 

Comment on Facebook

Gal išduosite, kokie boilių skoniai geriausiai suveikė ežere šiuo metu?

+ View previous comments

2 weeks ago

Renmar Baits

Sezonas dar tikrai nesibaigė, tad ir pašarų papildymai į parduotuves vis dar keliauja. Šį kartą į Šiaulius Krante.lt parduotuvę bei į Panevėžį Gelmių Valdovų parduotuvę 👏 ...

Sezonas dar tikrai nesibaigė, tad ir pašarų papildymai į parduotuves vis dar keliauja. Šį kartą į Šiaulius Krante.lt parduotuvę bei į Panevėžį Gelmių Valdovų parduotuvę  👏Image attachment
Load more