Gamta negyvena nei praeitimi, nei ateitimi: ji – amžina dabartis

Mūsų istorija

1999 metais buvo įkurtas pirmasis Lietuvoje klubas, vienijantis žvejus, žvejojančius didžiuosius karpius ir buvo pavadintas Visuomeninis žvejų klubas „KARPIS“.
Pagrindiniai klubo tikslai yra populiarinti karpių žūklę, žūklės kultūrą ir tradicijas Lietuvoje, propaguoti gamtosaugos idėjas, rengti žūklės varžybas ir garbingai atstovauti komandą, klubą ir savo šalį aukščiausio rango varžybose Lietuvoje ir užsienyje. Tiems tikslams įgyvendinti klubas išsinuomojo Ilgio ežerą, Druskininkų savivaldybėje, Grūto kaime. Vėliau, nuo 2006 metų, ežero nuoma mėgėjiškai žūklei buvo pakeista į leidimą naudoti žūklės plotus, o nuo 2008 metų įgavo statusą licencinės žūklės organizavimui mėgėjiškos žūklės įrankiais ir būdais. Daugiamečio klubo darbo dėka Ilgio ežeras tapo karpininkų „meka“. Kiekvienais metis klubas organizuoja dvejas tarptautines varžybas, tai „Ilgis Carp Cup“ ir „Club Cup“ ir vienerias kartu su Maskvos karpininkų klubu „MKK taurė“ arba su Lietuvos karpininkų asociacija LKA.

NAUJIENOS GYVAI

5 days ago

Renmar Baits

Boiliai Soluble Foodie
Tai naujausias mūsų gaminys, visiškai unikalus ir neturintis analogų rinkoje dėl gamybos technologijos. Tai greičiausiai iš mūsų gaminamų tirpiųjų masalų yrantis boilis, truputį “žuvinio” bazinio mišinio, puikiai įsisavinamas, labai atraktyvus ir greitai “dirbantis”. Sudėtyje esantys ingredientai ypatingai gerai gali absorbuoti vandenį bei išskirti didelį kiekį natūralių ekstraktų, nuostabų “Sourse” kvapų derinį. Šie boiliai testuoti visuose pagrindiniuose Lietuvos sportiniuose telkiniuose bei skirti naudoti visą sezoną, ypatingai šaltąjį, siekiant maksimalių tikslų žūklės bei sportinių varžybų metu.

www.renmarbaits.lt/index.php?route=product/product&path=59_60&product_id=346
...

Boiliai Soluble Foodie
Tai naujausias mūsų gaminys, visiškai unikalus ir neturintis analogų rinkoje dėl gamybos technologijos. Tai greičiausiai iš mūsų gaminamų tirpiųjų masalų yrantis boilis, truputį “žuvinio” bazinio mišinio,  puikiai įsisavinamas, labai atraktyvus ir greitai “dirbantis”. Sudėtyje esantys ingredientai ypatingai gerai gali absorbuoti vandenį bei išskirti didelį kiekį natūralių ekstraktų, nuostabų “Sourse” kvapų derinį. Šie boiliai testuoti visuose pagrindiniuose Lietuvos sportiniuose telkiniuose bei skirti naudoti visą sezoną, ypatingai šaltąjį, siekiant maksimalių tikslų žūklės bei sportinių varžybų metu. 

https://www.renmarbaits.lt/index.php?route=product/product&path=59_60&product_id=346

 

Comment on Facebook

Evaldas Oswa Sinušas

Žydrūnas Rukas

Uoj kaip laukiu! Ką tik pripirkau tirpstančių redfish, reno spec ir strawberry tuna pavasariui. O šitas labai tiks sezono atidarymui. Renaldai, kada į Vilniaus Boilį pristatysit? Boilis Karpininkams

Išbandysim

+ View previous comments

6 days ago

Renmar Baits

Beveik 24kg gražuolis 👏👏
#RenmarBaits
...

Beveik 24kg gražuolis 👏👏
#RenmarBaits

7 days ago

Renmar Baits

Saulutei pakeitus šlapdribą žuvis pasidarė aktyvesnė o tuo pačiu pasigavo keletas 20-23 kg karpiukai 👏 ...

 

Comment on Facebook

Sveikinimai,bet galetumet pasakyt ir koki boili skaniau valgo,kai dar toks saltas vanduo

labai malonu, brawo

+ View previous comments

1 week ago

Renmar Baits

Nors #renmar vyrukai žvejoja šiuo metu daug piečiau nuo Lietuvos bet oras vistiek panašus 🤷‍♂️
#RenmarBaits
...

Nors #renmar vyrukai žvejoja šiuo metu daug piečiau nuo Lietuvos bet oras vistiek panašus 🤷‍♂️
#RenmarBaitsImage attachment

1 week ago

Renmar Baits

#RenmarBaits ...

#RenmarBaitsImage attachmentImage attachment

 

Comment on Facebook

Cia siemet.

Very good ronaldash👍👍👍best wishes ...sirko

Gera pradžia 🤩

+ View previous comments

Load more